Tenhle mixtape musí slyšet každej fanda hudby: Robert Glasper –  Fuck Yo Feelings

Tenhle mixtape musí slyšet každej fanda hudby: Robert Glasper –  Fuck Yo Feelings

Taky máte rádi překvapení. Takový to, když se dlouho nic neděje a pak najednou dostanete ránu, která vás složí z k zemi?

Samozřejmě myšleno po stránce hudební. Čili nasadíte sluchátka, vydáte se na cestu a pouštíte play. A hned intro vás sestřelí takovým způsobem, že chcete víc. Zažíváte u toho pocity štěstí. Máte otevřenou radost, které vám vykouzlí úsměv, takže třeba, když vidíte turisty, jak si neví rady, tak jim rádi poradíte a nejdete jen dál s ksichtem klasického studeného “čéééši”.

Tak pokud tohle chcete zažít, tak si dejte mixtape Fuck Yo Feelings, kde Glasper udělal dvoudenní session ve studiu za asistence  Chris Dave, Derrick Hodge, and DJ Jahi Sundance. Takže vlastně skoro sestava, která je okolo něj s proměnou roky. (Naposledy v roce 2011 na desce Black Radio).

Často říkám, že Glasper je lepší přehrávač hitů než skladatel, ale tady diktuje. Chris Dave solí na buben jak král. On to teda ani jinak neumí.

Za ty dva dny se ve studiu ukázali lidi jako Herbie Hancock, Yasiin Bey, Bilal, YBN Cordae, Terrace Martin a James Poyser. Čili sestava snů.

Kdo sleduje Glaspera na IG, tak ví, že to šprýmař. A to je přesně otisknuto i zde. Ale počkej. Fuck Yo Feelings!

Dej te si to. Vážně. Chci to na vinylu.

A počkej….. Fuck Yo Feelings!

Za 2 dni? Jeden status sereš měsíc…

Reklamy
Share