Slovensko má další Beat Tape:  ingrediens – esencie

Slovensko má další Beat Tape: ingrediens – esencie

Jak ajlavmjuzik řekl, tak také plní. Je tu další tape ze série New Beats on the Block. Bude jich celkem 5 a bude z toho pak i vinyl.

Po FOM z Topolčan tu máme ingrediens z Nitry a já osobně velice rád rozšiřuji tyhle mapy. Tz. Nitra už nebude jen Klokočina, ale i beats. A dobré beats.

Na první poslech, pokud nemáte info, tak vás nenapadne, že to neni slovenské. Je to totiž světové. A není to žádné poskládané nudné lego zvuků, ale je to, jak já říkám, řádná svíčková, kdy to musí chutnat jako celek. Takže tady bych to nazval poctivou kapustnicou. A já mám rád, když si do ní můžu dát halušky. To je pak level.

A level je i tenhle tape. Nebaví mě tam úplně vše, ale jsou tam věci, o který vím, že je rád podpořím koupí a budu hrát lidem. A neni nic lepšího, než pak bejt někde v zahraničí, kdy chtěj lidi od tebe nějaký ukázky CZ/SK produkce. A tady vím, že šáhnu po tomto. A to je super. Naprosto.

Jinak ingrediens není žádný nováček. Byl to MC a producent kapely Zlá strava a sám k tomuto projektu dodává:

„Každý track nesie stopu esencie, ktorá sa mi pri jeho tvorbe s ním spájala. Sú tam veci čistejšie, jednoduchšie, pokojnejšie, ako napríklad skladba Nerolia. Názov vznikol podľa esencie, ktorá sa získava z kvetu pomarančovníka a je charakteristická sladkastým tónom, čistotou. Na druhej strane sú na albume veci špinavšie, komplikovanejšie, pri ktorých som viac experimentoval s rytmikou, nepravidelnosťou, či efektami.“

 

Reklamy
Share