Anna Piranty Mixtapes

Anna Piranty Mixtapes

Vždy je příjemné narazit po nějaké době na mixtape, který vás chytne tak, že nepřeskakujete znuděně na další tracky ale okamžitě otáčíte volume doprava. O to více potěšující zprávou je, když zjistíte, že dotyčný mixtape má na svědomí holka z Anglie, která je navíc tak trochu blázen do vinylů. Anna Piranty pochází z Leicesteru a na svém soundcloudu a mixcloudu nabízí několik svých tejpů, ve kterých oprašuje především staré zlaté klasiky a devadesátkový boom bap. 

V „Night OF Fear“ až na pár výjimek pod rok 95 prostě nejde. Organized Konfusion, Cella Dwellas, Big L a další velká jména nesmí chybět.

Další mix „Wolf Man Jack Strikes Again“ je průřez Brooklynem, Philadelphií i Cali. Zkrátka jedna hymna za druhou.

Na nejnovějším „Pimp Lines and Dollar Signs“ se kromě Anny podílela také Adnana Sun – rumunská DJka, promotérka a zakladatelka „On The Vibe Side“, což je kromě radiové show také platforma a komunita pro všechny milovníky hip hopové kultury.

„Bringin Flavaz“  – další colabo Anny a Adnany – je trochu temnější než předešlý mix a kromě zásadních věcí je zde zařazen například i německý beatmaker Klaus Layer. Go Ladies!

 

Reklamy
Share

Napsat komentář