Beats, Beats & Life vol. 10 – Nugat, Black Milk, KLIM beats, Chris Keys, Illa J, Tom Misch, Craves

Beats, Beats & Life vol. 10 – Nugat, Black Milk, KLIM beats, Chris Keys, Illa J, Tom Misch, Craves

Deset. 10. Tohle číslo je tenhle rok pro nás zajímavé, jelikož v létě to bude 10 let, co funguje tento web. A stále mě to baví. A třeba vybrané beats budou bavit i vás.

 

Nugat – Ikarus Remix

Na rozjezd žádná novinka, ale jelikož album od Ladi6 řadim mezi nejlepší alba v roce 2013, tak to tu nesmí chybět. O jméně Nugat už jsem tu psal. Tenhle mladej něměckej beat maker ma venku EP 18. Sleduj tohle jméno.

Cream.cz doporučuje: Nugat

Black Milk & Nat Turner – 4 Blacks

Black Milk a jeho band vydali na začátku dubna desku The Rebellion Sessions. Instrumentální záležitost, která potěší všechny muzikálnější hlavy.

The Rebellion Sessions by Black Milk & Nat Turner

KLIM Beats

Z Detroitu se přesuneme na Ukrajinu do Kyjeva. Tahle beautiful věc vyšla na první beats kompilaci Champions League u mých kamarádů Speak With Beats z Bay Area.

Champions League Vol. 1 by Speak With Beats

Chris Keys – Dada

A z této kompilace vybírám ještě záležitost dada, kterou dodal Chries Keys z Oaklandu. Tohle jméno celkem zabzučelo minulý rok, kdy produkoval celou desku pro Quelle Chris.

Champions League Vol. 1 by Speak With BeatsIlla J – All Good pt.2

Loňský říjen vydal Illa J desku Illa J zithromax pills 250mg. Již vícekrát jsem tu ocenil, že je dobře, že už jde vlastní cestou a neveze se pouze na odkazu Jay Deeho. A jelikož nyní bydlí v Montrealu, dal se dohromady s producentským duem Potatohead People, které skoro celou desku produkovalo. Je to pár dní, co je deska venku i instrumentálně. Illa J Instrumentals by Illa J

Tom Misch – Artist

Jakarta Record nás pravidelně zásobuje kompilačkama dle druhu ročního období. Spring In Jakarta bude brzy venku. Jsou na ní jména jako IAMNOBODI, Pomrad, Olivier St. Louis a další. Já vybírám Tom Misch a trochu tanini.

Craves – Got 2 Know

A nakonec to zklidníme a přesumene se do Atén, odkud je beat maker Craves. Jaro jak vyšitý.

Reklamy
Share