Beats, Beats & Life vol. 9 –  Ruck P, More // Night, Kubake, E-Live, Bluestaeb

Beats, Beats & Life vol. 9 –  Ruck P, More // Night, Kubake, E-Live, Bluestaeb

Pro dnešní díl Beats, Beats & Life jsem vybral různé remixy. Někdy jich má člověk plný zuby, jindy zase dokážou připomenout něco, co jsem již možná opomněli a tak skvělá připomínka si to zase třeba jít pustit.

1. R. Saadiq – Be Here (Ruck P Remix)

Tohoto Švýcara možná znáte skrze skvělé mixy A Journey Through The Samples, jelikož tvoří polovinu dua Ruck N’ Wiz. Je to i ale beat maker a na jeho soundcloudu najdete nejednu zajímavou věc. Já vybírám v rámci remixů záležitost, která nám opět aspoň připomene, jak skvělá deska Vintage od Raphael Saadiq je.

2. More // Night – Flipped Ms Jackson

Jako druhou záležitost vybírám příjemný flip klasiky Ms Jackson od anglána jménem More // Night.

3. J Dilla & Phat Kat – Game Over (KUBAKE REMIX)

Po dlouhé době také tahám něco z domácí produkce. Ano, vím, že remixů je Game Over je milion, ale tohle se povedlo. Nejsou to je jen poskládané zvuky za sebou. Ddrží to. Nedávno tento beat maker z Ústí nad Labem vydal beat tape 22:22. Zanedlouho tu s ním bude i rozhovor.

4. E-Live – Soldier_Eryka Badu Remake

Remixů na Soldier se taky válí všude mraky dat. Jelikož se ale právě nacházím v Bay Area, tak vybírám i jednoho zástupce Oaklandu.

5. Bluestaeb – Didn’t Cha Know (Rodalquilar LP)

A zase ta Erykah. Neni to tak dlouho, co tento zástupce Berlína vydal desku B.L.U.E Friday. V listopadu mu vyšla u Jakarta Records další. Nese název Rodalquilar a v rámci dnešního remix speciálu sem házím tuhle záležitost.

 

další díly Beats, Beats & Life zde 

Reklamy
Share