Boiler Room London DJ Set – Just Blaze, Eric Lau & Tall Black Guy

Boiler Room London DJ Set – Just Blaze, Eric Lau & Tall Black Guy

Jeden z mnoha Boiler Room dýchánků se uskutečnil 23.10 v Londýně a byl to večer, kde mimo jiné zahráli Just Blaze, Eric Lau a Tall Black Guy.

Každý z nich zahrál jinak. Just Blaze začne tanečněji, pal přejde na funkové klasiky (např. Liquid Liquid – Cavern, což každý zná díky Grandmaster Melle Mel – White Lines (Don’t Don’t Do It).a postupně přejde k rychlejm mixům klasik. Sice jsem si myslel, ze Ante Up je přežitek jen Český Republiky, ale jak je vidno, tak ne. Dojde i na reggae. V celku zajímavé, i když tam jsou části, kde spíše o mixování jde o rychlé skákání z hitu a hit, což někdy neni na škodu a dokáže to dobře gradovat náladu, ale jako u všeho platí, že čeho je moc, toho je příliš.

Eric Lau dává jak je jeho zvykem výběr beats, v záběru ale dojde na takové to příjemné rychlejší lounge tempo. A třešnička na závěr. Tall Black Guy zahrál takovym tim stylem, kdy jako by mu z očí koukalo – tuhle muziku miluju a tak to vnímejte. Tenhle odvážnej set je skvělost. A to celé na Abelton Push. A jako když tam dá Syl Johnson – Is It Because I’m Black, tak někdo by si hned řekl – to nás chce uspat, tak jisté duše si u toho spokojeně pokyvují hlavou a říkají si – díky za tohle. A takhle to má vypadat – znít originálně a ne jak puštenej telefon.

Reklamy
Share