Knowsum – Home feat. Anne – Louise Hoffmann (from Hi-Hat Club Vol. 7 – Hyasynthus)

Knowsum – Home feat. Anne – Louise Hoffmann (from Hi-Hat Club Vol. 7 – Hyasynthus)

Nedávno jsem tu psal, že náš oblíbený německý label Melting Pot Music trochu ztratil  na popularitě v očích beat hlav, jelikož se pustil do vydávání německého rapu. A nyní jak na zavolanou přichází po tříleté pauze s pokračováním série, které řádně pohla s německou beat scénou – Hi-Hat Club.

Sami to komentují tak, že by bylo snadné vydat něco, co momentálně zvukově jede a jen sklízet levné, neoriginální, ovoce. Ale oni řekli ne. Čekali na správnou chvíli a pouštějí 27.10 s vědomím velkého rizika něco, co úplně nesplňuje současné šablony a postupy.

Pro sedmé pokračování byl vybrán beatmaker Knowsum z Mainzu. A dle zveřejněné ukázky v podobě tracku Home to vypadá na skvěle odvedenou práci. Naléhavá atmosféra, španělka a jednoduchý popěvek. Celkový dojem je takový, že vás to buď donutí přemýšlet nebo si pustit všechny desky Adele a týden nevyjít z bytu. Prostě to vyvolává emoce a to hudba musí. Každopádně jejich PR nelže a tenhle release neni sázka na jistotu, ale odvaha poslat něco jiného. A to se sakra cení. Album Knowsum – Hyasynthus (Hi – Hat Club Vol. 7) vyjde digitálně, tak na vinylu a ten, kdo by chtěl pořídit všechny Hi-Hat Club releasy na vinylu, tak má možnost ve speciálním balíku.

Pro malou rekapitulaci dodávám:

(Twit One & Hulk Hodn, Suff Daddy, Dexter, Brenk Sinatra & Fid Mella, Full Crate & FS Green, DJ Adlib)


 

Reklamy
Share