BOOT CAMP CLIK: Těšíme se na české jídlo a pivo!

BOOT CAMP CLIK: Těšíme se na české jídlo a pivo!

Již za 3 týdny se otevřou brány největšího tuzemského hiphopového festivalu – Hip Hop Kempu. Jedním z headlinerů bude rapující monstrum z Brooklynu v New Yorku, jeden z nejtvrdších rapových týmů historie, Boot Camp Clik. A tak jsme jim položili 3 jednoduché otázky, týkající se právě nadcházejícího 9. ročníku Hip Hop Kempu.

1. Co jste již slyšeli o festivalu Hip Hop Kemp?

2. Na co se na Hip Hop Kempu těšíte?

3. Uslyšíme od Vás nějaké nové skladby na Hip Hop Kempu?

Buckshot:
1. Poté, co jsme všichni z Boot Camp Cliku již na Hip Hop Kempu zažili, moc dobře víme, jak bláznivý tenhle festival dokáže být. Je nemožné mít tolik talentovaných umělců na jednom místě a nedat dobrou show. V Evropě, především v Německu a České republice, mají všichni krutou knowledge a velice vlídný vztah k celé téhle kultuře. Dokonce jsem slyšel, že HHK je nejzásadnější místo, co se evropského hiphopu týče.

2. Těším se, až dám lidem ochutnat z mého nového projektu s názvem „The Solution“, což je nadcházející album s 9th Wonderem, stejně jako něco z mého klasického repertoáru a trochu novějších věcí jako „Robot“ nebo „Survival Skills“ z naší desky s KRS-Onem „Survival Skills“. A také se hrozně těším, jak budu sdílet pódium s mými přáteli Talibem Kwelim, Masta Acem, Freewayem, Large Professorem a samozřejmě zbytkem BCC.

3. Pokud jde o nový materiál, tak fanoušci na HHK si můžou být jistí, že uslyší skladby od Buckshota, které ještě nikdy neslyšeli. Jaké tracky to budou a kdo v nich bude hostovat? Na to si budou muset všichni počkat.

Smif N Wessun:
1. Oba se hrozně těšíme na tu energii a emoce, kterou známe z HHK. Vždycky jsme od fanoušků v Evropě dostali šílenou lásku, takže očekáváme, že teď to nebude jiné. Na HHK již hrála spousta našich přátel, takže jsme připraveni na několik bláznivích dní!

2. Kromě toho, že budeme sdílet jedno pódium s řadou mimořádně talentovaných umělců, tak se opravdu těšíme na to, jak pošlem mezi lidi několik nových tracků z našich nadcházejících projektů. Velice brzy po HHK vydá Tek „Smoke Mix CD“ a v říjnu vydáváme společné album s Pete Rockem, které se jmenuje „Monumental“. A také se samozřejmě těšíme na nějaké lahodné české jídlo a na pití Pilsner Urquellu přímo z pivovaru!

3. Určitě bychom rádi potěšili naše fanoušky na festivalu nějakými novými skladbami, ale hej, to by přece nebylo tak zajímavý, kdybychom teď všechno prozradili ne? (smích)

Sean Price:
1. Je to hrozně krutý, když celej kotel řve „P!“, když vkročím na stage. Hip Hop Kemp bude hodně bláznivej. Jel jsem turné po Evropě už několikrát a Německo a Česká republika jsou dvě země, které jsou k hiphopu nejpřátelštější.

2. Jsem připraven na opravdu velkou show s mnoha různými umělci. Jsem natěšený, že budu součástí tohodle velkého movementu. Budu stát před kotlem lidí, kteří neumí moc mluvit anglicky, ale znají hlavně mé texty, to je prostě tvrdý! To je to, o čem je hudba především – zaujmout lidi.

3. „MIC TYSON. SHUT THE FUCK UP. RANDOM AXE, LET ME TELL YOU.“

Rockness Monstah:
1. Jako veterán všech mezinárodních turné s Heltah Skeltah moc dobře vím, že evropští posluchači hiphopu jsou úplně nejvášnivější. Jsem naprosto přesvědčený, že festival bude mít obrovský úspěch. V minulosti jsem o něm slyšel jenom samé skvělé věci.

2. Nejvíce se těším na to, jak přijdeme s BCC na stage a zabijem to! Kromě toho, se spoustou umělců, kteří vystupují na HHK, jsme velice dobří přátelé a moc se těším, že budeme vystupovat na jednom pódiu s tolika talentovanými a úžasnými umělci.

3. Možná dám několik skladeb z mého nadcházejícího mix CD „Rocking The West“.

 

Reklamy
Share

Napsat komentář