Brenk Sinatra – Nové album, label a publishing company!

Brenk Sinatra – Nové album, label a publishing company!

Brrrr. Brenk Sinatra se hlásí o slovo a připravil si spoustu novinek.

S lidma okolo spustil Wave Planet Records. Možná si říkáte, proč další label. Ale je velký rozdíl mezi instagramovým účtem a firmou, která vše jede tak jak má. Tz. v dnešní digitální době hlavně důraz aby vše bylo tak jak má. Plno lidí publikuje hudbu přes zprostředkovatele, ale nikdy si pořádně nepřečte podmínky a pak vlastně ani neví, jestli ta hudba je jeho. A je jeho nebo toho umělce, co to vytvořil? Jsi autor nebo vydavatel? Nebo dokonce nakladatel?

A to byl možná důvod, proč se Brenk po těch x letech v tomhle “byznysu” rozhodl udělat vlastní label a nakladatelství. A tak se zrodil Wave Planet Records.

Prvním releasem bude jeho nová deska Boss Spieler University, která vyjde v červenci. Venku jsou první dva singly a hned, jak to začne hrát, tak víte, že to je Brenk Sinatra. Z jeho muziky je roky poznat, že má rád West Coast a Dirty South z 90. let a to jak zvukově, tak i z hlášek, které používá z různých acapell.

A je hlavě super, že když víte, že deska Gumbo je z roku 2008, ale už i tam ten rukopis poznáte. Samo se vyvíjí, ale prostě to poznáte a to považuji za jedinečné. Protože nechceš znít jak milion dalších.

Na webu má už spuštěné předobjednávky, kdy jsou třeba i BSU pantofle. Takže pak like a Bawss.

Reklamy
Share