Brenk Sinatra v únoru v Praze! + Cream Sound 4

Brenk Sinatra v únoru v Praze! + Cream Sound 4

To zní dobře ne? Tak ještě jednou. Brenk Sinatra v únoru v Praze.

Krok za krokem. Všichni víme, že koncert Children of Zeus nevyšel a mělo to neblahé následky. Jaký by to ale byl život, kdyby šlo vše hladce, jak úvodní slova motivátorů v reklamě na youtube.

Proto se na to půjde jinak. A to konkrétně od malých akcí, jelikož to, o čem píšeme, je stále záležitost pár skalních a proto se musí pomalu a opatrně.

A proto tu mám pro vás toto:

V sobotu 15.2 přijede do Prahy Brenk Sinatra. Nebude to ale klubová akce, ale oslava jeho nové desky Midnite Ride II. Celé to proběhne v record storu Relish, který se nachází v areálu Vnitrobloku v Praze.

Tenhle napůl Slovák a na půl Slovinec, který je ale Rakušan, patří mezi to nejlepší, co evropská beat scéna nabízí. A co hlavně, jeho produkci poznáte. Nezní jak něco feat. Splice a zvuky, co tě serou okamžitě po puštění. Zároveň si nejede jistoty. To znamená, že nepodlejzá a nedělá vatu, ale dělá trvanlivé věci, co si člověk chce pustit víckrát. Dělá jak svoje instrumentální alba (Gumbo, Gumbo 2 – Pretty Ugly, Midnite Ride 1 a 2), tak se svojí partou Betty Ford Boys (Brenk, Suff Daddy, Dexter), ale taky produkuje pro velká AU / DE jména jako Casper, Haftbefehl, Morlockk Dilemma, Olexesh. No a v nepolední řadě má taky třeba desku s MC Eiht

A jelikož tu bude v únoru, tak to spojíme i s únorem. Rozumíme si?

FB UDÁLOST : Brenk Sinatra [Vienna] • Beat Gorilla Tour • Prague
O Brenkovi budu taky určitě mluvit i v pořadu Cream Sound, který můžete poslouchat každý čtvrtek od 19:00 do 21:00 na COLOR Music Radiu. V dalším pokračování uslyšíte průřez tvorbou Houseshoes x Big Tone, kteří mají venku desku Big Shoes. Taky dojde na příběh Ross Capicchioni. A to si dej. Joyner Lucas tady odvedl dobrou práci. A samozřejmě tady dojde i na laskominy od různých beatmakers. Prostě si to poslechni.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=“21″ gal_title=“Brenk“]

čti také:

Zpráva pro všechny beat makers. Ono to jde. Brenk Sinatra je jasným příkladem >> MC Eiht ‎– Which Way Iz West

 

Reklamy
Share