Children Of Zeus – Be Someone (VIDEO)

Children Of Zeus – Be Someone (VIDEO)

Už se to blíží! 4.6 je ten den, kdy Children Of Zeus vypustí novou desku Balance.

Nyní máme venku další ochutnávku a to i s klipem. Be Someone je další čistá soulful záležitost s jasným sdělením. Nic převratného. Ale v jejich podání vás to opět prostě baví a chcete to poslouchat dokola. A to je to, oč tu běží.

Tahle parta z Manchesteru nedělá nic, co by mělo životnost jeden poslech a pokud bych k tomu měl něco dodat, tak použiju části z jejich výborně napsaného proma:

From travelling light, to travelling nowhere, it’s been a time where we’ve all had to reflect on the lives we lead. This album is about equilibrium; walking the thin line of life and striving to keep your footing firm at all times, ever pushing forward. Balancing the rough with the smooth and the work with the play.

The Children of Zeus sound is now fully grown. It’s time to bring ‚Balance‘ into the universe. This is unashamedly big people music to be played out of big speakers. The definitive sound of UK street soul in 2021. The story continues.. 

Ano, the story continues. A ano. Někdo by mohl říct, že proč o nich píšu, když jsem na nich prodělal nemalé peníze, protože jsme zrušil na poslední chvíli jejich koncert v Praze. Jedna věc je totiž kapela samotná. Druhá věc je zastupující agentura. A kdo se aspoň někdy lehce v tomhle pohyboval, tak ví, že naskočit někam (= obří agentura, co ti slibuje miliony), kde to je velké je občas na škodu.

Připadně podpořte na jejich bandcampu.

 

Children of Zeus - Balance (2021)
Children of Zeus – Balance (2021)
Reklamy
Share