cream.cz doporučuje: Tall Black Guy – Airplane Mode 

cream.cz doporučuje: Tall Black Guy – Airplane Mode 

Konečně. Poslední dobou zdálo, že denně se budou datama naplňovat streamovací služby a vznikat hromada plastu z Loděnic, které jsou zbytečné. Ale nyní je tu s novou deskou Tall Black Guy. A to je dobře. Připrav si Airplane Mode.

Při prvním poslechu jsem přemýšlel, jestli ta deska není moc melancholická, jelikož vím, že se rozváděl, stěhoval z Anglie zpátky do Států a jestli se ne neodrazilo i na téhle desce. Po několika posleších v ní spíše ale vidím energii a naději. Zároveň název Airplane Mode má jasnou zprávu. Hoď telefon do airplane moodu a poslouchej, oddej se tomu a neměj to jen jako podresovku při utrácení času na Instagramu.

Na první dobrou by se mohlo zdát, že desku provází debilní motivační citáty o tom, jak žít, že člověk musí dospět, pomáhat lidem atd. ale k tý desce to strašně sedí a vezmu si z toho více než od vyhrocenýho Gary Vaynerchuk.

Je to něco přes 4 roky, co jsme tu měli Tall Black Guy v Praze na akci a doufám, že ho přivezu ještě jednou. Tohoto pána ano. Takže nastav Aiplane Mode od Tall Black Guy a jedem. Vinyl klasicky na hhv.de.

 

 Tall Black Guy: Generally speaking, albums are created over the course of a few weeks, months, or years. However when it comes to Airplane Mode, not only has it spanned the latter, but its DNA was formed across two continents, a multitude of significant life changes, and an overall renaming of the projects title.

What started as a collaboration effort morphed in to a sonic space that Tall Black Guy used to highlight questions many of us frequently ask, but struggle to answer; Why am I here? Am I enough? What makes me happy? How do I move forward? What does real love feel like? Although the answers may be different for us all, Airplane Mode sets the path that the listeners use to reach their own conclusion.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tall Black Guy (@tallblackguyproductions)

Reklamy
Share