Další poctivé zlato: 14KT – The Skeleton Crew (Album, 2022)

Další poctivé zlato: 14KT – The Skeleton Crew (Album, 2022)

Vždy mám radost, když lidi, který člověk podporuje, udělá jim tady koncert, občas si s nima napíše, tak že furt dělaj muziku, kdy si to opět v rámci podpory chcete automaticky koupit a nepřemýšlíte nad tím.

Přesně jedním z takových je i producent / beatmaker 14KT. Rodák z Ypsilanti, což je pár mil od Detroitu, člen Athletic Mic League a polovička projektu RSXGLD.

Nyní už nějakých pár let žije v L.A. a vždy je dobré, když nás obdaruje novou muzikou. Jeho styl se dá poznat. Seká samply tak nějak a celkově jeho zvuk poznáte. Tak tomu je i na The Skeleton. Crew, což je jeho desáté album. Takže Don’t stop the chop a nech se unést touhle jízdou, kterou nemusíš skipovat.

 

 

ofiko info od 14KT:

My 10th solo album, The Skeleton Crew, was inspired by my Skeletons Beat-Making YouTube Series.

„Skeletons“ are what I like to call my early musical sketches, beat making ideas, and concepts in the beginning stages of my creative process.

Drums.

A chopped sample/melody.

Bass.

Those are the elements of a skeleton to me. As an artist, me and my ideas are my Skeleton Crew. I appreciate ya’ll for sharing what your favorite beats were in the series. I selected all the tracks based off that love.Tell a friend. Spread the word. Exercise to it. Freestyle in the ride with the homies one time.

Enjoy.

credits

released October 16, 2022

Mixed & Produced by 14KT

Mastered by 14KT at the Bassment, Pasadena, CA

Artwork: 14KT x Wesley Taylor

Cover photo: 14KT

Reklamy
Share