Dárek od Cream.cz: Children Of Zeus v dubnu v Café v Lese

Dárek od Cream.cz: Children Of Zeus v dubnu v Café v Lese

V roce 2010 jsem dělal Buff1, DJ Rhettmatic, 14KT v LMB a prodělal 120k. V roce 2016 Black Milka se živou kapelou a prodělal 60k. Co mě tedy vede k tomu udělat další koncert kapely, kterou tu zná 10 lidí? Protože kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Protože jestli tu chceme někdy koncerty lidí jako jsou Children Of Zeus, Masego, FKJ, The Mouse Outfit, Betty Ford Boys, Fatima, Tom Misch, Abstract Orchestra, Kamaal Williams, Moonchild, Eric Lau, Moods atd., tak se kdokoliv musí pokušet prolomit to prázdno pro všechny fanoušky soulful hip hopu a beats, kteří za svejma oblíbencema jezděj do Berlína, Lipska, Lincu, Vídně atd.

Dvojka Konny Kon a Tyler Daley aka Children Of Zeus, je dvojka z Manchesteru, která tento rok vydala album Travel Light a zaznamela obrovské přijetí na všech frotnách od milovníků R&B a soulful hip-hopu. Anglický Complex ji označil za album roku, rozplýval se nad ní Jazzy Jeff, Gilles Peterson je nominoval na desku roku v Worldwide Awards, Affro je dovezl na Kemp, i když věděl, že to je záležitost pro 10 lidí a C. Montse.

Nejsou to žádní nováčci. Tyler si dříve říkal Hoodman a coby producent a zpěvák už dostával props 12 let zpět. Konny dělal beats a rapoval v projektech jako The Microdisiacs nebo Broke’n’£nglish.

Tyler, coby běloch, zpívá jak král. Konny nakládá klasicky po anglicku a skěle se to doplňuje. Oduševnělá kapela, která nese nějaké poslání, názor a hledá v kontextech. To jsou Children Of Zeus.

A jak už bylo napsáno výše. Pokud tu chceš takového kapely a koncerty, tak přijď podpořit. Bude vás potřeba přesně 200. Anglie není jen grime. Anglie dělá i soulful music.

A i tahle akce nese poslání a to prolomit ledy a #stopmakingstupidpeoplefamous. To znamená, že základ je si nestěžovat, nehejtovat, ale v případě, v případě volání o nějakou změnu jít a dělat to. Dělat tu věc.

Slovo.

DJ Pufaz

2018

FACEBOOK UDÁLOST ZDE

Reklamy
Share