DJ Rhettmatic – Rhett Got Beats

DJ Rhettmatic – Rhett Got Beats

Rhett Got Beats? Každej má svý jména, které historicky sleduje. A u mě jeden z nich je DJ Rhettmatic.

První setkání s ním bylo, když jsme šéfoval stage v roce 2004 na festivalu Semtex Culture, kde byl s jeho partou The Visionaries a podruhé v 2010, když jsem pořádal koncert Crown Royale, tedy Buff1 a Rhett v Praze.

Velice pozitivní člověk, který toho má milion za sebou. DJingu se aktivně věnuje od roku 1983. Beat Junkies, jeho crews a stovky a stovky shows, kdy někomu kryl záda (např. Jay Deemu na poslední tour po Evropě).

Tu a tam se objeví jeho produkce (Crown Royale, Frank Nitt –track Classic je i zde) a nyní Houseshoese napadlo, že by mohl vydat beat tape. A tak ho tu máte. Klasické SP-1200 samplovačky, převážně boombap záležitosti, které dokážou bourat zdi. Ale jako ne žádný škopky, který už nechcete prostě slyšet. A jako bonus moji velký oblíbenci Opio a Pep Love. One Love.

Rhett Got Beats vyšlo u Street Corner Music a to digitálně a na kazetě.

Rhett
Rhett Got
Rhett Got Beats

A když už jsme u těch Beat Junkies nebo-li World Famous Beat Junkies, tak kdo sledoval, jak otevřeli a jak nyní provozují Beat Junkie Institute of Sound, což je djská škola? Takže až někdo budete v L.A., zajedtě se kouknout do Glendale. Tomuhle se říká láska k muzice.

foto: beatjunkiesound.com 

A nelze si nepřipomenout i tohle. Moje oblíbená show.

😂😂😂#bigboytv #real923la x #djrhettmatic #beatjunkies

Příspěvek sdílel uživatel @djpufaz,

a pokud máš stále málo, tak pokud si neviděl:

Reklamy
Share