Fat Joe míří do Evropy a pracuje na albu

Fat Joe nedávno oznámil přípravy svého již sedmého studiového alba "Me, Myself & I", které hodlá vydat nezávisle na podzim prostřednictvím vlastního labelu Terror Squad Records. V té souvislosti se spekulovalo, zda to znamená ukončení spolupráce s jeho dosavadním labelem Atlantic. To se nakonec potvrdilo. Důvodem je pravděpodobně malá prodejnost jeho poslední desky "All or Nothing", která se zastavila okolo čísla 300 tisíc.

Jak napovídá název alba, půjde o nejvíce osobní dílo v jeho dosavadní kariéře. "Co se týče textů, předvedu své zranitelné a gangsterské stránky. Jedna z nejosobitějších skladeb alba je ‚Maria‘, kterou jsem věnoval své matce. Dokázal jsem se otevřít a mluvit o velice osobních událostech mého života, které jsem předtím nedokázal poskládat do rýmů," prozradil rapper z Bronxu. "Ukazuju všechny své stránky a dávám fanouškům vědět, kdo opravdu jsem." Svou roli v tom hraje i fakt, že Fat Joe, jak tvrdí, si sám začal psát texty.

Produkci obstarají Scott Storch, který se už osvědčil u hitů "Lean Back" a "Get it Poppin’", DJ Khaled, na jehož aktuálním singlu rapper hostuje, LV, Streetrunner a The Runners, kteří stojí za prvním singlem "Clap & Revolve". Na mikrofonu budou asistovat The Game, Lil‘ Wayne a Rick Ross.

Údajně poprvé ve své kariéře vyráží tlustý Joe na evropské turné, které zahajuje přesně dneska v Portugalsku. Nejblíže naší zemi bude pravděpodobně na Splash! festivalu v německém Chemnitzu. "Tohle turné jsem chtěl uskutečnit už léta." Co mu tedy bránilo? Strach z létání, jehož se teprve nedávno zbavil.

Fat Joe se dále objeví na připravovaných albech od Method Mana a Paris Hilton.

Reklamy
Share

Napsat komentář