Paris Hilton dělá s Jadakissem a Fat Joem

Pětadvacetiletá Paris Hilton, proslulá svým bohatstvím, skandály na večírkách či dva roky starým erotickým videem, které uniklo na internet, se po svých rolích v seriálech, filmech či reklamách, pózování jako modelka a jiných aktivitách rozhodla prozkoumat další odvětví šoubyznysu, a tím je samozřejmě hudba. „Muzika je teď rozhodně to hlavní, na co se zaměřuji, to teď chci hlavně dělat, chtěla jsem to vždycky dělat. Teď mám hotovou svoji desku a mám z ní velmi dobrý pocit.“

Někteří z vás si možná kdysi ze zvědavosti stáhli ne zrovna výbornou kvalitou oplývající mp3 „Screwed“, která koluje po netu, a vás ostatní nemohl minout aktuální singl „Stars Are Blind“, který se momentálně usadil v hitparádě televize Óčko.

Zajímavější pro vás bude určitě druhý singl „Turn it up“, a to díky účasti Scotta Storche, který ji kromě této skladby produkoval část jejího nadcházejícího alba „Paris“, připraveného k vydání 22. srpna. „Mám ráda všechny typy hudby. Pop, rock, hip-hop, taneční, reggae, takže bych chtěla udělat album, které bude míchat všechny tyhle styly,“ naznačuje Hilton, jak její deska bude znít. Singl oficiálně vychází 15. srpna.

Pozvání do další skladby „Fighting Over Me“ přijali Jadakiss a Fat Joe, kteří se ve svých slokách budou hádat o Paris. Na albu se údajně dočkáme i crunkové pecky. Připomeňme, že starší zprávy mluvily přímo o spolupráci s Lil‘ Jonem a Three 6 Mafií, jejichž účast na albu je momentálně nejasná.

Paris Hilton – Paris

01 Turn It Up

02 Fighting Over Me (Feat. Jadakiss & Fat Joe)

03 Stars Are Blind

04 I Want You

05 Jealousy

06 Heartbeat

07 Nothing In This World

08 Screwed

09 Not Leaving Without You

10 Turn You On

11 Do Ya Think I’m Sexy?

Reklamy
Share

Napsat komentář