Harleighblu x Bluestaeb – She (Album)

Harleighblu x Bluestaeb – She (Album)

Když v dubnu vyšel singl Cake, tak jsem hodně jásal. Bluestaeb z Berlína, jak už známe, je doručovatel dobrých soulful beats. K tomu přidáte nezaměnitelný hlas z Nottinghamu jménem Harleighblu a půl je hotovo.

A jen se ještě zmíním o tom hlase, protože to je to, co tu dnes chybí. Hlas prostě musí být distinct. Nemůžete znít jako milion ostatních a lehce tahle rychlo doba nahrává tomu, že je to jedno, hlavně že to má pozornost a wievs. Ale často se zapomíná na slova jako umění, kultura, přínos, zodpovědnost.

Bluestaeb dodal opět. za jedna. Nejsou to beats, co zněj jak z kalkulačky. Nejsou to kolovrátky. Je to 2019 se vším všudy. Harleighblu zákonitě musí strhnout všechny ženy. A jakmile začne Queeen Dem, tak je má na své straně.

Jediné, co mi u toho projektu lehce chybí je více věcí alá One Rule, kdy je to vyloženě klidová poloha, protože někdy se až moc tlačí na pilu. Ale rozhodně projekt, který stojí za poslech a případnou podporu.

A co k tomu říká Bluestaeb?

„Když jsem dostal první demo nahrávky od Harleighblu, byl jsem unesen. Dříve jsem pracoval s více zpěváky, ale tentokrát jsem měl pocit, že někdo konečně věděl, jak správně zacházet s mými beaty a proměnit je v písničky.“

A to myslim, že je občas problém mnoha producentů.

Reklamy
Share