Instrumental News – Wun Two, 9th Wonder & Mujo

Instrumental News – Wun Two, 9th Wonder & Mujo

Absolutně nepravidelný pořad Instrumental News je po nějaké době zase tu, jelikož stále bylo, je a bude o čem psát.

Wun Two – Snow vol. 4

Z toho, že každý rok udělá tento německý beatmaker „christmas beats edition“ už se stala pomalu (vánoční) tradice. Svátky jsou ty tam, ale zasněžené EP je stále aktuální. Na „Snow vol. 4“ si Wun Two opět vyhrál se známými písněmi s vánoční tématikou (které nám tak rády rvou uši už začátkem listopadu ve všech obchodech). K okamžitému rozeznání jsou třeba samplované tracky od Boyz II Men či Elly Fitzerald. Níže ještě jeden novější track, jež vznikl ve spolupráci s Flofilz a ještě dvouhodinový mixtape přímo z Ipanemy.

9th Wonder – Zion III

Další jméno není žádná neznámá tvář, žádný beatmaker z druhého konce světa, ale poctivý Wonderák. Náš milovaný 9th Wonder, pro kterého znamená dělat beaty to samé, jako dýchat. Nové, čistě instrumentální album „Zion III“ je venku již téměř měsíc a je škoda, že se mu zatím (dle mého názoru) dostává tak malé pozornosti a uznání. Je to přece absolutní nálož beats z té nejlepší továrny, trvající téměř 80 minut. Poprvé to bylo roku 2016, kdy 9th Wonder vydal kompilaci s názvem „Zion“, kde zveřejnil jeho dosud nezveřejněné beats a „šuplíkovky“, které se mu po nějaké době doma naskládaly. Takže si po poslechu „Zion III“ určitě připomeňte i předešlé kompilace. Kdo viděl dokument „The Wonder Year„, legendární díl „Rhythm Roulette„, nespočet dalších videí, klipů, seriálů či lekcí z univerzity, kde již nějakou dobu vyučuje, kdo si spočítal, za čím vším tento člověk už v této kultuře stojí, tak chápe. Je snad v dnešní době něco lepšího, co se může k vaším uším dostat?

Kupujte zde!!!

Mujo – Winter Nights

Nevzpomínám si, že bychom někdy psali o někom z Maďarska. Ale o tom to všechno je. Je jedno kdo, kdy, jak, a odkud, důležité je vše dobré sdílet. Řeč je tedy o beatmakerovi Mujo a novince v podobě alba „Winter Nights“ ve spolupráci s dalším beatmakerem – Hakone. Je to prostě zase lo-fi, pro někoho možná nudné a monotónní. Na „Winter Nights“ byly ale k samplu poctivě vybrány jen ty nejlibovější jazzové skladby a jak sám autor ke svému albu uvedl: „…a warm jazzy album for the cold winter days…“. A není třeba nic víc dodávat. Možná snad jen to, abyste si kromě dalších tracků níže samozřejmě poslechli, případně podpořili i další jeho počiny.

Reklamy
Share