Children Of Zeus – The Winter Tape (FREE DOWNLOAD)

Children Of Zeus – The Winter Tape (FREE DOWNLOAD)

Na Štedrej Den jsme ven pustili dárek v podobě koncertu koncertu Children Of Zeus v Praze, který proběhne 19.4 v Café v lese.

A i oni poslali jeden free dárek v podobě The Winter Tape, který obsahuje 14 věcí, včetně již známé Won’t End Well v produkci od Black Milka. Tape se nese v jejich soulful soundu, který oni nazývají lo-fi dusty street soul a jedná se o takové poděkování všem jejich fanouškům za rok 2018, kdy díky albu Travel Of Light vystřelili do pozice, kdy nehrakou jen v Anglii, ale sjeli celou Evropu a nyní vyráží do Austrálie a na Nový Zéland.

Jestli se jedná o nevydaný materiál nebo něco koncepčího se neví. Každopádně oceňuji, že tohle poděkování dají free a neřešej, že by jim to určitě přineslo nemalé peníze. A asitují u toho lidi jako zníněný Black Milk, ale také DJ Green Latern, Peedi Crack a lidi od nich z Manchesteru jako KinKai atd.

Zároveň je zajímavé, že člověk ve spojení s CoZ najde slova jako soul z devadesátek, hudba evokující zlatou éru atd. Ale zde je jasně vidět, že tenhle soulful sound dokáže oslovit lidi po celém světě i v těchto dnech a době.

Tak uvidíme, jak se jim podaří rok 2019.

Children Of Zeus
19.4.2019, Café v Lese, Praha
událost
předprodej

 

Reklamy
Share