Jak dopadla akce Beat Obsession? (+ video INPHY)

Jak dopadla akce Beat Obsession? (+ video INPHY)

V sobotu 24.11.2018 jsme se sešli opět v prostorách pražského Music City při příležitosti akce Beat Obsession, což je workshop a beat battle.

Do panelu byli přizvaní Inphy, Petijee a Gaex. S každým z nich proběhl talk. U Inphyho a Petijeeeho byl kladen důraz na to, v čem produkují, co je posunuje, co je pro ně nějaký obvyklý proces produkování. S Gaexem proběhla diskuze na téma míchání, mastering a neduhy producentů při tvorbě a představě o finálním zvuku. Celkově by se dalo říct, že všichni se shodli na tom, že v jednoduchosti je sílá. Že není potřeba mít 8 kopáků a na sílu tam dělat něco, co se tam nehodí.

Poté jsem měl lehce sprostou přednášku, jejiž cílem bylo, že je škoda, že plno beatmakers dělá doma 10 let beats a nic. Nic nevydávají nebo že se s jedním beatem hrajou roky a donekočna předělávájí a předělávají a předělávají a předělávají a předělávají a předělávají.

Poté proběhl beat battle, kam se kvalifikovali Claviq, Hi FX, Strayside, Murray, Lukaesha, Daff, Freedope a Cody Seven. Největším překvapením bylo, že nikdo nepustil něco, za co byste ho vyhnali ven z klubu. Dobrá úroveň. Jedinou neduhou je, že často ty postupy jsou jak přes kopírák a málo kdo dokáže překvapit něčím jiným. A to právě byla výhoda Claviqa, které byl jinde.

Na místě taky vznikla myšlenka vydání kompilace, takže poprosím všechny finalisty, aby poslali na rudolf.rokos @ gmail. com domluvené. Uzávěrka je 1.12 ve 23.59.

Níže záznam diskuze s Inphym.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Vítěz druhého dílu Beat Obsession Claviq! #akaimpc #akaifireflstudiocontroller #beatbattle #beatmaker #producer #winner

Příspěvek sdílený Beat Obsession (@beatobsessioncz),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#beatbattle #workshops #akaimpc #mpc #beatmaker

Příspěvek sdílený Beat Obsession (@beatobsessioncz),

Reklamy
Share