Jen tak vol.4

Jelikož jsou naštěstí pořád věci, které stojí za poslech, tak tu mám opět nějaké tipy, popřípadě menší připomenutí věcí, které si myslím, že rozhodně stojí aspoň ze jeden poslech.

1. produkce z Ruska. Ano > Beat-Maker-Beat

V souvislosti s novinkou o novém album pána, jménem Shawn Jacskon, jsem zmiňoval i tohoto ruského producenta ze St. Petersburgu. Kdo zná náš web, tak asi tuší, proč je zde.

www.myspace.com/beatmakerbeat

 

2. produkce z Japonska. Ano – Super Smoky Soul

Tato trojice z Tokya – Hakes Rei, Hiroshi Imai, Ryusuke Ishii už má za sebou pěknou řadu releasů a dělali s lidma jako např. Guilty Simpson. A jak je definovat? "soulful instrumental hiphop outings, all very Dilla inspired" Kdo zná náš web, tak asi tuší, proč to tu je.

www.myspace.com/supersmokysoul

 

3. LMNO plní svůj plán

A to je udělat tento rok 10 alb a nejlépe pokaždé s jiným producentem. Nyní to je Astronote a pokud nevíš, kdo to jest, tak sem. Apropo, tento francouz (člen A-Side Worldwide) produkoval i track na album I Am Music, které vydal Nironic.

 

 

4. Apollo Brown

Tento producent z Motor City vydal před pár dny desku "The Reset". Dotáhnul na ni jména jako Big Pooh, Black Milk, Buff1, MED, Grap Luva, Prince Po a další. Rozhodně stojí za poslech. Kdo zná náš web, tak asi tuší, proč je zde.

www.myspace.com/thevintagemovement

 

 

čti také:

Jen tak vol.3

Jen tak vol.1

Jen tak vol.2

Share

Napsat komentář