Kelis Was Here! Kontroluj cover, tracklist, ukázky a informace

Tři roky uplynuly od její poslední desky a 22. srpna si Kelis připíše čtvrtý kousek do své diskografie. Novinka se bude jmenovat „Kelis Was Here“. Zprávy o tom, že se na ní ukážou Cee-Lo, Will.I.Am, Nas a Too $hort nejsou bůhvíjak horké, ale tracklist a cover alba se na internetu objevily teprve před pár dny, stejně jako další audio ochutnávka.

Produkce se ujmou Scott Storch, Raphael Saadiq, Linda Perry, Max Martin a samotná zpěvačka, která nedávno vysvětlila, proč si tentokrát nepozvala The Neptunes, její přední producenty předchozích alb. Důvod je takový, že Kelisin úspěch byl přičítán právě jim, tudíž se rozhodla ukázat všem kritikům, že tomu tak není.

První singl „Bossy“ si v hitparádě Billboard Hot 100 vybojoval pozici jejího druhého nejlépe umístěného singlu, jako o dalším singlu se spekuluje o „Like U“, nebo „Till the Wheels Fall Off“, který je podle jejich slov nejoblíbenější track, který momentálně zpívá živě. Jeho beat složil Will.I.Am, s nímž se objevila v Busta Rhymesově singlu „I Love My Bitch“.

Kelis – Kelis Was Here:

01 I Don’t Think So

02 Lil Star

03 Bossy

04 Living Proof

05 Circus

06 Waiting For War

07 Feelings Change

08 Appreciate Me

09 Fuck Them Bitches

10 What’s That Right There

11 Weekend

12 Till the Wheels Fall Off

13 Like U

Reklamy
Share

Napsat komentář