London Calling. Alfa Mist vydal album Bring Backs a opět na výbornou.

London Calling. Alfa Mist vydal album Bring Backs a opět na výbornou.

V předešlé novince došlo na Manchester a Children of Zeus. V Anglii zůstaneme i tentokráte, ale v Londýně, odkud nás zásobuje timeless music pán jménem Alfa Mist.

Příběh Alfa Mista je možná klasickým případem, který možná zažívá nejeden člověk. Roky jedete rap a v jeho případě i grime, ale pak jste možná už lehce unavený nebo prostě propadne krom rapu i jazzu. A jak víme, bez  jazzu, funku a soulu by žádnej rap nebyl.

A on tomu propadl tak, že po letech každodenní dřiny na piáno, se z něj stal jeden z předních představitelů jazzu nebo nového jazzu z UK. A to musíme vzít v potaz, že jeho zásadní deska Antiphon vyšla v roce 2017. Takže stále nováček, zároveň tvrdě vybudovaná pozice.

Nová deska Bring Backs je rytmický balzám, který nepotřebuje skipovat. Je to album a ne žádná směs singlů, které poctivě krmily fans na Spotify aby byly čísla. Jakmile začne první track Teki, tak víte, že vás má a že si to chcete užít.

Tohle je album, kterému se musíte věnovat. Musíte si na něj udělat čas a plně mu propadnout. A on vám to vrátí.

Žijeme v super rychlé době, ale kdo si čas chce najít, tak si ho najde. Níže i live verze skoro celého alba ze studia Metropolis v Londýně.

Album stream + vinyl 

Reklamy
Share