Children of Zeus posílají první singl z chystané desky Balance!

Children of Zeus posílají první singl z chystané desky Balance!

I’m trying to find a balance. Kdo by neznal tuhle klasiku od Atmosphere z roku 2003. Balance budou hledat i Children of Zeus na nové desce, která vyjde 4.6.2021.

Tahle dvojka z Manchesteru, která bublá už nějaký ten pátek u lidí , co rádi hip-hop, kde prim hraje soul, neo-soul, prvky gospelu a R&B. Vždy je super vidět, když nějaká parta pomalu proniká do okruhů, které sledujete. Takže live acty v Soulection nebo v BBC, jejich hudba v setech od lidí jako Jazzy Jeff, Rich Media, skvělé kolabo s Black Milkem atd.

Ale teď to podstatné. Balance. Za poslední více než rok ho hledal asi každej. Někdo se vyklidnil, někdo hodně přemýšlel, někdo jen přibral. Každopádně to byl čas na přemýšlení a hledání balancu. A naprosto krásně to je vystiženo v textu na bancampu:

From traveling light to traveling nowhere, it’s been a time where we’ve all had to reflect on the lives we lead. This album is about equilibrium; walking the thin line of life and striving to keep your footing firm at all times, ever pushing forward. Balancing the rough with the smooth and the work with the play.

The Children of Zeus sound is now fully grown. It’s time to bring ‚Balance‘ into the universe. This is unashamedly big people music to be played out of big speakers. The definitive sound of UK street soul in 2021. The story continues..

Ano, The story continues a tak případně podpoř tuhle partu, která přidala Manchester do měst, kam by se měl člověk koukat a sledovat, co se tam děje, jelikož tohle město toho nabízí více. Vychází na First Word Records

Reklamy
Share