Ověřená holandská kvalita: Moods – Zoom Out

Ověřená holandská kvalita: Moods – Zoom Out

A zase se ten Pufaz opakuje. Ano. Budu se opakovat. Ale vždy mám velkou radost, když několik let sleduju, hraju a podporuju nějaké jméno a pak vidím, že z těch pár poslechů na soundcloudu se pomalu stává něco, co v určitých kruzích dostává nemalého uznání. Jednim z takových lidí je i Moods z Rotterdamu, který za pár dní vydává svoje první album.

Co ale znamená udělat pro beat makera album? Smyčky 40 vteřin a hurá na další? Nekonečnou smyčku, která tě začně po minutě štvát? Na sílu tam dohrávat klávesy, i když nevíš ani, kde je C?

A možná i takové otázky si pokládal sám Moods , jelikož i pro něj to bylo poprvé, co začal spolupravovat se zpěváky a v tu chvíli ta kompozice je o ničem jiném. Sám k tomu říká:

“Celý projekt mě vyhodil z mojí komfortní zóny. Když pracujete přímo se zpěváky, tak o tom musíš opravdu přemýlet a dělat ty věci jinak, než bylo zvykem při klasickém dělání beats.  Nebyl to lehký proces, ale cílem bylo zachovat si svojí tvář a svůj styl.”

Nyní je k poslechu 6 tracků a 26.10 se dočkáme zbytku. Album klasicky digitálně a na vinylu.

Těchto šest věcí už točim v autě nekolik dní. Jediné, co furt nevím, jestli to pojetí z toho dělá tracky, které jakože zní, ale kdybych je někdě slyšel v baru, tak nevim,jestli mě to vytrhne a jdu pátrat po tom, co to právě hraje.

Ale uvidíme. První dojem někdy klame a byla by škoda tomu nedat šanci, jelikož Moods si jít na 100% zaslouží.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Always a vibe w the rhodes.. 🌃 #studiosticks

Příspěvek sdílený Moods (@moods.music),

na připomenutí:

Share