Petijee & Space Cats – Alicante

Petijee & Space Cats – Alicante

Je to už skoro rok, co Petijee vydal Soul Paper Scissors. A hodně věcí se za tu dobu změnilo.

Tohle není PR na můj label Humble Grooves. Ale musím zde zmínit, že je prostě skvělé, že Petijee nezůstal jen  jeden z dalších z mnoha účtů na soundcloudu, ale že jeho muzika se hraje v rádiu a to dokonce i mino Slovensko. A jelikož štěstí přeje připraveným, tak když mu tenkrát zavolali z nejlepšího rádia, které může komplet celá česká republika závidět, rádia FM, aby u nich zahrál v rámci Pohoda FM Live v sále slovenského rozhlasu. A tak se narychlo spojil s kapelou Space Cats. Dali dvě zkoušky a poté velká premiéra v rádiu. Ale dopadlo na výbornou a pak přišla možnost si zahrát na festivalu Pohoda. A to už něco znamená. Takže po půl roce od vydání  stojí Petijee na obrovském pódiu v mega pagoděm kde pak hraje v jeden čas odhadem pro 3000 lidí.

Poté přicházejí další koncerty nebo sólo hraní, ale také produkce pro Boy Wonder viz toto video. Samozřejmě se sbíhali dotazy, kdy bude něco nového. A to nové tu máte dnes. Jedná se o track Alicante, který udělal spolu se Space Cats a který vyšel na slovenské kompilaci Ostrov Hudby 2, která je primárně určená v cílům dostat slovenskou hudbu do zahraničí. Tak držíme palce.

A proč Alicante? Petijee byl jendou pracovně ve Španělsku v tomto městě a zároveň musel vyřešit název této společné věci, kdy na telefonu máte lidi, co se to chystají vydat a musí to být jakože hned. A tak hned padlo Alicante.

Jo a jeho vinyl se vyprodal za měsíc od vydání. Stále to nechápeme.

čti také:

Stro Elliot aka od The Procussions až po The Roots vs Petijee aka od pečení chleba až po rádia a festivaly

případně poslechni i rozhovor:

Reklamy
Share