Po dlouhé době opět něco z Česka: DJ Ondrash – Viralus (VIDEO)

Po dlouhé době opět něco z Česka: DJ Ondrash – Viralus (VIDEO)

Vždy mám radost, když z hlubin naší koblihové republiky vypluje něco, co vůbec nečekáte. Čili bych nečekal, že od DJ Ondrash přijde něco takového. Něco, co stojí za nejen poslech.

O to větší mi to dělá radost, když vím, že na první dobrou si u něj lidi vybaví jeho sety z klubů a lidi  by spíše očekávali něco klubového . A ano, nejsem vůbec fanda party djingu.

On ale poslal do oběhu lehkou špinavost, která přesně vybízí k tomu, co je v klipu. Nečekaně. Nevítaně. Vůbec jsme netušil, že tvoří beats a pokud již nějaký čas v rámci Beat Obsession se snažím lidem říkat, ať jejich beats nejsou jen záležitost pro jejich kámoše, tak zde přesně oceňuji tenhle přístup. To znamená nebát se vyjít s tím ven. Ale on to udělal a k tomu rovnou video. Tleskám a zároveň přidávám popis z videa, který je přesný.

„Virus COVID – 19🦠 je nepříznivá podmínka pro nás všechny… 😷 ale pojďme se na to dívat tak, že nepříznivé podmínky jsou nejlepší příležitost pro hledání nových možností, neobvyklých cest a je to úrodná půda pro KREATIVITU… 🦋“

A jako další přídávek tu ještě máme jeho SoundCloud Selection, která rozhodně doporučuji poslechnout. Vážně.

Reklamy
Share