Reuben Vincent – Albemarle Road (VIDEO)

Reuben Vincent – Albemarle Road (VIDEO)

Ten, kdo nás dobře zná tak ví, že rap je pouze jeden z mnoha stylů, o kterých píšeme. Když se ale jednou za čas naskytne novinka, (navíc ještě z Wonderákovy dílny Jamla Records), je škoda se o to nepodělit s pár dalšími true heads. Underground baby!

Pokud slyšíte jméno Reuben Vincent poprvé, nic se neděje. Pokud slyšíte jméno Khrysis poprvé, už je to horší. Stojí totiž již mnoho let za hodně povedenými projekty a navíc je maximálně aktivní (aktuálně k poslechu např. na novém albu Little Brother). Takže klasicky dodal svůj beat i u naší dnešní novinky a popravdě, už to dělá 70%  celkového úspěchu. Reubenův působivý projev pak přidá těch zbývajících 30%. Nezapomeňte poslechnout taky jeho prvotinu z roku 2017, „Myers Park“ a kromě toho se objevil taky na loňském „Jamla Is The Squad II

Je škoda, že mnoho talentů z IWWMG (It’s a wonderful world music group) zazářilo pouze s pár singly či jedním EP (jak tomu bylo například u Actual Proof) a jejich životnost pak neměla dlouhého trvání. Snad tomu bude u Reuben Vincenta jinak a má před sebou (ve svých teprve osmnácti letech) slibnou kariéru.

Reklamy
Share