Rozhovor: House Shoes On Embracing A New Generation Of Music & Low Key Source Vol . 2 mixed by House Shoes

Rozhovor: House Shoes On Embracing A New Generation Of Music & Low Key Source Vol . 2 mixed by House Shoes

Uncle Shoes Knows. Roky sleduju jméno House Shoes. Od počátečního vypravěče od Jay Deem se posunul do člověka, co si dělá pouze svoje. Tím myšleno Street Corner Music, jeho label (dle názvu prvního recordshopu v Detroitu, kde pracoval), kde vyšlo přes 70 desek.

A podcastu Ambience Shoes povídá o svých začátcích, 8 Mile, co mu přineslo přestěhování z Detroitu do Los Angeles. Došlo i na Street Corner Music, kde je zajímavostí, že desky dělá tak, že řekne lidem, pošli mi všechny svoje beats. On vybere to, co si myslí, že je dobré. Zde mě napadá, kolik lidí v CZ by do tohodle šlo. Je tam toho hodně. Prostě si to poslechněte. Opravdu to stojí ta to.

A když už je řeč o Street Corner Music, tak zde mix, který vznikl pro australské Low Key Source, což je label, který vydal zajímá kolaba jako např. Children Of Zeus x Black Milk – Won’t End Well nebo Jehst Feat. Tyler Daley produced by Apollo Brown – Reminiscing. Takže tady uslyšíte tracky, co vyšly na Street Corner Music a na Low Key Source. A prostě si to poslechněte. Opravdu to stojí ta to.

 

Reklamy
Share