Sango, jedna z hlavních postav Soulection vydala album In the Comfort Of

Sango, jedna z hlavních postav Soulection vydala album In the Comfort Of

Kdo sleduje beat scénu, neunikl kolektivu Soulection, kteří to ze soundcloudu dotáhly až na Beats1.

Důležitou hlavou tam je i Sango ze Seattle, který konečně vydal své dlouho, dlouho plánované album In the Comfort Of. Tenhle milovník Brazílie a bayily-funku nás minulý rok potěšil deskou De Mim, Pra Você. To proč o něm mluvím je fakt, že o tomto album už mluvil v roce 2016 a sám i na twitteru napsal, že 25% věcí pochází z 2014.

V jednom rozhovoru uvedl, že měl strašně verzí a to jakože 25 verzí jednoho tracku. Dále taky poznamenal, že to potřeboval nažít a že si lidé neuvědomují, že hudba je jako 75% vztahů, že jsme lidé a máme emoce a že žijem. A že právě hudba je výsledkem našeho života.

Možná se vám to zdá trochu trhlé, ale dle mě to vystihl úplně přesně. Hudba není rohlík. Hudba je něco, co tu zůstane a proto by se tak k ní mělo přistupovat.

Co se týče samotného alba, tak nečekejte tu Brazílii. Je to směs poctivé soulful muziky, 808, klasických šmoulů. A k tomu si ještě pozval jména jako Xavier Omär, Jesse Boykins III, JMSN, Smino, což přesně tomuto albu sedí.

Tohle neni deska hitů, tohle je deska, co má něco v sobě a stojí za více poslechů. Dokonce se nabráním použít spojení umělecké dílo. Až mi z toho spadlo Sango.

Reklamy
Share