Soulection slaví 10 let a každej fanoušek hudby by měl tohle slyšet

Soulection slaví 10 let a každej fanoušek hudby by měl tohle slyšet

Neznáš Soulection? Nevadí. Neznáš Joe Key? Nevadí. Neznáš Zane Lowe? Nevadí.

Obsah přiloženého rozhovoru je natolik všeříkající a krásně trefný na dnešní dobu, že i když ty lidi neznáš, tak by sis to měl dát. Nebo chtít případně poznat nové a nespoléhat se pouze na algoritmus spotify, youtube atd.

Vše o Soulection máte v dalším videu, které jsem kdysi udělal. A o co že jde v tom rozhovoru? Soulection slaví 10 let existence a má za sebou 500 dílů svého pořadu, které od lokální rádio show došlo až na Apple Music. K tomu přidej akce, label, festival atd.

A teď to podstatné. Joe tam říká, že po úspěšné akci nebo festivalu nikdy neslavil týden, ale vlastně makal hned, jak to bylo možné. Že když mu člověk z TDE řekl, že prvních 8 až 10 let to všechno byl takovej trénink., takže s tím plně souhlasí. Souhlasíte i Vy? No a taky třeba dojde na jednu historku s Madlibem, která je crazy.

A ano, pod to se podepisuji. Člověk začne z nadšení, ale nezná všechno, neví jak vydávat muziku tak, aby vše bylo ošetřeno včetně licencí, práv a nakládání s nimi za x let, daně atd.

Zároveň nic se nestane přes noc. Musí to bolet. Musí se to vydřít.

Sám Soulection jedu, ale často mi ta hudba u nich podávaná vůbec nic neříká, ale každopádně maximálně cenim a podporuju.

500 dílů. 10 let. Tleskám.

Reklamy
Share