Stones Throw opět udeřilo.  Dej si album The Twilite Tone –  The Clearing

Stones Throw opět udeřilo. Dej si album The Twilite Tone – The Clearing

A je to tu. Stones Throw vydalo další desku, která si rozhodně zaslouží podporu. A to jméno, o kterém tu hraje prim je The Twilite Tone.

A jak už jsem psal v echu na tuhle desku, jméno The Twilite Tone si asi člověk vybaví ve spojitosti s Commonem. Ale jeho jméno najdete i v kreditech u lidí jako Kanye West nebo John Legend.

Na albu The Clearing nám ukázal, co se dá vše vymáčknout z Akai MPC a Korg Triton. Ten sound vás pohltí a na konci alba vyplivne. Ale budete se cejtit skvěle. A např. u Do It Properly hrozí, že vás to dostane do tranzu a budete schopní si tu věc holit třeba hodinu v kuse.

Super je, že ta deska přišla v dobu, kdy vychází hodně desek, který zněj stejně nebo se snaží jet podle zajetejch šablon. Tohle je ale správná divočina, která vás naladí tak, že při poslechu tam najede automatickej rohlík.

A samozřejmě další dobrou zprávou je, že Stones Throw přes všechny svoje úspěchy a pády pořád nese tu pochodeň. Pochodeň muziky, která vás nutí to vlastnit a která neni o jednom poslechu. Vinyl už na hhv.de.

Reklamy
Share