Ten co produkoval pro lidi jako Nipsey Hussle nebo G-Eazy =  IAMNOBODI – footprints (ALBUM, 2020)

Ten co produkoval pro lidi jako Nipsey Hussle nebo G-Eazy = IAMNOBODI – footprints (ALBUM, 2020)

Tenhle němec vždy umí potěšit. Za poslední roky toho stihnul IAMNOBODI hodně. Z lokálního německého producenta to dotáhnout do USA, kde na producentské kredity na albech od G-Eazy, Little Simz nebo Nipsey Hussle.

Potenciálu syna, jehož otec se narodil v Nigérii a byl tam jazzový zpěvák, si hned všiml Joe Kay ze Soulection, který mu v roce 2013 vydal desku Elevated. Formu potvrdil i v roce 2014 deskou Snapshots from Berlin, který vyšlo au Jakarta Records.

Sem tam od času pošle do světa instrumentální album. To nové se jmenuje footprints. A najděte na něm přesně ty melou věci, který vás trhají zevnitř. On totiž umí zahrát na notu. A opět se budu opakovat, ale rychlost bpm nikdy nerozhoduje o “kvalitě nebo popularitě”. I ta nejvíc slov věc může být milionkrát lepší, než fofrovačky z kýblu. A tady si stačí pustit věci jako Remember Me nebo Blame.

Jediné co bych vytknul je občasný zvuk a používání ty nejtupější 808 basy. Někdy mám pocit, že některý lidi to nechtěj schválně dobře smíchat a pak to zní přebuzeně. A to s netýká jen jeho.

Každopádně si tohle určitě dejte. Tohle jméno je tajná zbraň.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

big bro 4 life @freddiegibbs 📷 by @jacqueline_loaiza go cop #bandana

Příspěvek sdílený dede ademabua (@iamnobodi),

Reklamy
Share