Ten, co vyhrál Nautilus Beat Battle vydává u House Shoese desku – sndtrak

Ten, co vyhrál Nautilus Beat Battle vydává u House Shoese desku – sndtrak

sndtrak. Nemám rád, když jsi někdo dává tyhle jména. Nikdy si totiž na první pak nedám správně do vyhledávače. Ale ok.

Hrozně cenim, když DJ není jen ten, co má dělat zábavu, ale ten, co přinese něco navíc. Nejde po tom, co je populární, ale po tom, o čem si myslí, že by bylo dobré aby lidi slyšeli. Já roky jedu Houseshoese a ten už delší dobou v setech hraje pár věcí, které nedohledáte. No a pak jeden den je oznámena deska, která je i bez ukázek na Fat Beats vyprodaná.

Pak se zjeví Bandcamp, kde jsou nyní 3 věci k poslechu. No a pustíte první a hned víte, jelikož už to znáte od Houseshoese. A to jako kurva cenim. Takže beatmakers, pokud máte ve svém okolí někoho, kdo může případně tohle lidem hrát pře vydáním, okamžitě se mu ozvěte. A hlavně u toho neřešte ego, jestli hned proflákne vaše jméno, nebo to bude ten unreleased gem, co bude zrát.

No a o kom, že je tu celou dobu řeč. Zavítáme do mého oblíbeného Oaklandu, odkud je právě i jméno sndtrak. No a kdo sledoval Nautilus Beat Battle: Judged by 9th Wonder, tak právě toto jméno to vyhrálo. Takže si nemohl připravit lepší načasování pro vydání desky And Then There Was Light.

A to světlo bude 4.6. K dostání na hhv.de. Vychází u Street Corner Music.

sndtrak
sndtrak

 

A dej si samozřejmě i tohle interview:

Reklamy
Share