VIDEO: Marz Lovejoy – Catch Up

VIDEO: Marz Lovejoy – Catch Up

V prvé řadě je třeba uvést, že zde nejde o nový projekt Andersona .Paaka (coby dříve vystupujícího pod pseudonymem Breezy Lovejoy). Dnešní nedělní okénko patří americké zpěvačce Marz Lovejoy, původem z Minneapolis, ale již dlouho žijící a působící v NYC.

Marz Lovejoy je takový ten typický americký multitalent, od hudby, přes vizuální umění až po psaní či modeling. Poprvé jsem tuto zpěvačku (nebo spíše rapperku?) zaregistrovala v roce 2011, kdy spolu s Remy Banks & Hannibal King nahráli single „Clouds“ (sample není třeba dále obkecávat).

Poté spolupracovala například i s Pac Div či Smoke DZA. Je ale spíše nezávislá a nekomerční a spolu s pár new yorskými DJs pořádají pravidelné akce, přičemž jdou veškeré výdělky na pomoc místním sociálně slabým či bezdomovcům, což se cení. Dnes je ale rok 2017 a Marzy je zpět v trochu průhlednějších šatech, než je potřeba ale hlavně s novinkou „Catch Up“.

Produkce patří beatmakerovi Jansport J. Pokud neznáte, tak vás všechny zaručeně bude bavit nejeden jeho projekt, jako například album „Save My Soul“ nebo „The Soul Provider“. Jednoduše vás přesvědčí o tom, že samplování soulu je jednou z nejlepších věcí na světě.

A ještě poslední info o videoklipu, o nějž se postaral snobenec Marz – Simon Rasmussen. Připomíná takové ty klipy, na které jsme zvyklí např. u Mndsgn či JMSN – VHS’s not dead!

Reklamy
Share

Napsat komentář