Vše o kompilaci Beat Obsession 1, DTonate, FOM a akci ajlavmjuzik [fjúžn] najt (VIDEO)

Vše o kompilaci Beat Obsession 1, DTonate, FOM a akci ajlavmjuzik [fjúžn] najt (VIDEO)

10.8.2019 jsem vydal kompilaci Beat Obsession 1. Kdo v ní je, jak vznikla a co je cílem? DTonate a konečně deska? Slovensko jede! V novém videu dojde na tyhle témata. Ale aby toto nebyl jen článek, tak sem dám i toto.

Akce Beat Obsession 2 se konala 24.11.2018 a na místě se dalo avízo, pojďme udělat kompilaci. Někteří poslali okamžitě, někteří později, někdo, kdo tam nebyl se ozval sám od sebe (velká nahoru pro 3ck aka DifferentZen). Chtěl jsem minimálně 15 jmen, ale lidí buď dělá dinosaurus beats nebo lego, kdy to má kopák, hajtku a virbl, ale jsou to jen kostičky poskládaný k sobě bez špetky něčeho, by by mělo vydržet více než jeden poslech.

Na akci bylo také avizováno EP od Puuu, ale to se zaseklo, jak někteří v roce 1998 na tripu a ze kterýho se nikdy nedostali.

Zaseklej byl taky DTonate. Tenhle pro mě nejlepší producent v CZ/SK to držel dlouho. Ale u něj to i chápu. Má jasně nastavený priority a jasně již dávno pochopil, že dělat pro CZ/SK MCs není ten goal a ani zábava. Zároveň jeho věci měli (mají) potenciál, aby se hráli po celém světě. A to se doufám konečně stane.

A taky to Slovensko. Hudebně a některýma lidma super. Sice se tam střílej novináři a je to tam prorostlí praktikama špaget jak z legendary seriálu Chobotnice, ale zároveň tam je generace, která maká a která tam dělá super věci. Děkuji!

Reklamy
Share