Well. Tohle je El. Dej si jeho kvalitní Beat Tapes

Well. Tohle je El. Dej si jeho kvalitní Beat Tapes

Well. Teda el. Poslední dobou mám celkem problém se jmény lidí, kteří si dávaj takový jména, že pak je někde najít je totální hell. A to co tam je potom jako velký problém, že slyšíte nějakou věc a těžko si ji s nějakým jménem spojíte. Najít o těch lidech odkud jsou, nějaké jejich fotky, informace atd. je problém a tak pro mě padaj v tom nekonečným moři hudby v soundcloud feedu.

Tohle jméno jsem asi poprvý zaregistroval 3 roky dozadu díky Soulection, kde zazněla tahle věc. Potom jsem rotoval track Colors. Myslim, že ale v tý době neměl nic vyplněného na soundcloudu, takže nevíš, jestli má bandcamp atd.

Před rokem vydal beat tape Closer2U viz níže a právě teď vydal další. Close2Home je 9 beats, kde použil dobré samply, které zase slyšíte trochu jinak. Všech 9 věcí můžete jet v kuse. Drží to. Nenudí to. Hraje to.

Co ale postrádám je nějaké info k té desce. Proč vznikla, co je za tím, co ho inspirovalo. A ano chápu, že drtivá většina lidí jede Spotify, kde není žádné info a asi ho nepotřebují. Já ho ale potřebuju. Dávejte prosím na Bandcamp i popis. Pak i člověk daleko raději podpoří nějakou korunou. El.

Reklamy
Share