Beats, Beats & Life vol. 13 – Tajemnství okolo Kendricka Lamara. Tajemnství okolo talentu, o kterém toho nikdo nic neví. A taky novinka od Stro Elliot

Beats, Beats & Life vol. 13 – Tajemnství okolo Kendricka Lamara. Tajemnství okolo talentu, o kterém toho nikdo nic neví. A taky novinka od Stro Elliot

Takže co v poslední době propadlo mým cedníkem a co rád podpořím a hraju ve svých setech? Hodně to dnes bude o flipu Pride od Kendricka. I když možná spíše o tajemném jméně Bēkon, které je uvedeno v creditech a je i autorem vokálu „Love’s gonna get you killed…..“, ale nikdo nezná jeho identitu a spekuluje s eo tom, kdo to vlstně je, jestli sám Kendrich nebo např. Thundercat.

Kendrick Lamar – PRIDE. (Louis Futon Flip)
Tenhle mladík s L.A. mě svojí tvorbou vůbec nebaví. Primárně tvoří takovou tu rádio friendly elektro-EDM-emovinu, která je vyleštěná až doprdele a která na spotify generuje miliony přehrání. Ale trvanlivost tam vůbec nevidim.

Nicméně si vede na soundclouhu druhý účet čistě pro flipy a jedním z nich je i Pride. A to se mu jakože povedlo.

swell – OF YOU N ME N YOU N YOU N ME N YOU N ME N YOU
Dalším, kdo si pohrál s Pride je Ausralan Swell, který spojil Pride a Brown Suger. Jeho loňské EP theres still us celkem zabodovalo.

A přikládám ještě ze zmiňovaného EP track I’m sorry, který má na Spotify přes 15 míčů. U něj je zajímavé, že zde použil kousek záznamu od tajemné holky, co si říká Shiloh., okolo které je nekonečno tajemnství viz přiložené video.

A na jedničku si s jejím hlasem též pohrál Fin jménem OCTN.

Stro Elliot – The Egyptian Way
S novinkou se hlásí Stro Elliot, který jak už všichni víte, se stal minulý rok oficiálním členem The Roots. Údajně by tento rok mělo vyjít u Street Corner Music další album. A to jako jo. Jeho bicí a cit pro práci ze samplem je ohromující.

Foisey. – Stonefruit
Tenhle mladá kočka z Connecticutu vydala minulý rok album Byrds. Na svym souncloudu má 2 měsíce tuhle lahodu, kdy flipnul Poetic Justice od Kendricka. A jakože řádně.

Reklamy
Share