Beats, Beats & Life vol.6 – Narvu, Falcxne, Drugs Beats & Robot Orchestra

Beats, Beats & Life vol.6 – Narvu, Falcxne, Drugs Beats & Robot Orchestra

S novým webem se vrací i rubrika Beats, Beats & Life, kde vybírám záležitosti, které by neměli jen tak zapadnout v kvantu každodenně nahraných dat.

 

1 . Narvu – A.C (dm)
Tenhle beatmaker z Tokya vydal v 2013 Oldbluprint . LP, což je taková koláž straight loops, kde povětšinou tahá známé věci. Jednou z nich je i klasika Accordion a jako jo. Narval to skvěle.

Falcxne – Zambia
Z Tokya se vydáme do Montrealu, odkud produkuje Falcxne. Track Zambia je klasičtější produkce, ale tohle je přesně ten styl, že když už vás v autě štvou všechny stanice, tak při puštění týhle věci se cesta stává ihned příjemnější.

No a když už jsme u jedničky zavadili o provařenej sampl, tak přidám od Falcxne ještě jednu věc z jeho letošní desky Timbits 2, kde si vzal na paškál sampl od….

Drugs Beats – I Just Wanna
Klasiku That’s the way I like it flipnul Drugs Beats. Tahle věc vyšla v rámci The Gift Volume 10, které vydává Houseshoes pod jeho Street Corner Music.

Robot Orchestra – Paperchase
A jako poslední věc dnes vybírám track Paperchase od oblíbence jménem Robot Orchestra. Tenhle producent z Kolína nad Rýnem pravidelně zásobuje hutnejma synth věcma a tohle je jedna z těch posledních. Věc vyšla v rámci Unlog Complex 06 od Unlog z Motrealu.

Reklamy
Share