Beats, Beats & Life vol.8 – Betty Ford Boys, Brenk Sinatra, weird inside, Nottz, Sup Nasa

Beats, Beats & Life vol.8 – Betty Ford Boys, Brenk Sinatra, weird inside, Nottz, Sup Nasa

A je tu další dávka beats jelikož beats, beats & life.

1.Betty Ford Boys – Smoke & Rida

Betty Ford Boys vyjíždí na turné. Byla na ně nabídka i do Prahy, ale kdo by na to přišel. K turné posílají i novej track, které vyjde na speciálním D.R.Y.L.B.Y. EP k celému turné. Zajímavostí je, že vyjde na jejich nově založeném vlastním labelu Mudguard. Jak je vidno, s releasama pro MPM je konec a je to asi dáno i tím, že Melting se vydal trochu jinou cestou, kdy spíše vydává rap než beats.

2.Brenk Sinatra – Midnite Ride

Jak už to bylo několikrát napsáno, Brenk Sinatra má venku nový album Midnite Ride a jak už u něj bývá zvykem, má k tomu i videa na pokračování. A pokud chcete Brenka vidět naživo, tak ve čtvrtek 10.12 zahraje Urban Market Warm-Up Night v Bratislavě (událost zde)

3.weird inside – slow hours

U klidnějších věcí zůstaneme. Tenhle 17ti letej beatmaker z New Jersey poslal tuhle ujetinu a jako jo. Nebo?

 

4. Nottz – Joy Road Part 1 & 2

Pamatujete, jak v díle videí Crate Diggers mluvil Househoes o tom, jak jedna z jeho nejcennějších desek mu spadla na zem a zničila se? Tou deskou bylo album Saturday Night Special od The Lyman Woodard Organization (1975, Strata Records) . Věc z názvem Joy Road od této kapely vyjde skrze Street Corner Music tedy i v 2015 a remix obstaral Nottz. Tohle rozhodně nepostrádá kvalitu.

 

5. Sup Nasa – Always 1 donut (J. Dilla tribute – Jazz Cookies)

Tenhle Ital vydal v prosinci minulého roku Jazz Cookies a jedna z věcí je i tento tribute pro Jee Deeho. Tohle je silný.

 

čti také:

Beats, Beats & Life vol.7 – Tuamie, Melo-Zed, Decap & Tom Misch

Beats, Beats & Life vol.6 – Narvu, Falcxne, Drugs Beats & Robot Orchestra

Reklamy
Share