Bluestaeb & S. Fidelity Present Underground Canopy

Bluestaeb & S. Fidelity Present Underground Canopy

Francie vždy měla, co se týče hudby co nabídnout. A nyní tu máme povedenou záležitost, kdy nám dobře známí Berlíňané Bluestaeb & S. Fidelity představují partu Underground Canopy. z Paříže.

V Paříži už také nějaký čas bydlí i Bluestaeb a sem si právě všiml téhle party, která se snaží představovat styl alá BadBadNotGood a jim podobní.

Když jsme si to pustil poprvé, tak jsme si říkal ok. Nějak to hraje. Protože stejně jako milion lidí se snaží dělat beats, tak milion lidí se snaží ovládat nástroje a často to je jen šedej průměr. Prostě nic, co by stálo za poslech dobrý. Takový to, kámoš řekne, že super, ale to je tak vše. Zároveň je tu ale ta věc, kdy si prostě často pokládáte otázku, co je ta tenká linie mezi tím, že ta daná věc má úspěch nebo skončí v propadlišti dat. Kdyby tuhle desku vydali třeba např. již neexistující BadBadNotGood, mluvilo by se o tom, jako o další výborné desce, kterou by rázem znala celá Krymská?

Když jsem si to ale sjel několikrát, tak při každém poslechu to začalo makat čím dál tím více. Za vrchol považuju Tony Sendo, kdy se nebáli dál prostor synthu a jako jo. Tohle je určitě věc, které si zaslouží poslech a ne jen jeden.

A jen doufám, že tohle spojení nebylo naposled a že další projekt bude ještě o level výše.

Share