Brenk Sinatra a Thank You Jay Dee Night 15.2 v Plzni!

Brenk Sinatra a Thank You Jay Dee Night 15.2 v Plzni!

Ano. Původně měla akce proběhnout v pražském record shopu Relish, ale ten zavřel. A jiný prostor v Praze buď nebyl nakloněn nebo již měl obsazeno. Proto se nakonec přesuneme do Plzně a  skvělého podniku MōōVEMENT, který může celá Praha Plzni závidět. A to hlavní. Bavíme se to o jméně Brenk Sinatra.

Tenhle napůl Slovák a na půl Slovinec, který je ale Rakušan, patří mezi to nejlepší, co evropská beat scéna nabízí. A co hlavně, jeho produkci poznáte. Nezní jak něco feat. Splice a zvuky, co tě serou okamžitě po puštění. Zároveň si nejede jistoty. To znamená, že nepodlejzá a nedělá vatu, ale dělá trvanlivé věci, co si člověk chce pustit víckrát. Dělá jak svoje instrumentální alba (Gumbo, Gumbo 2 – Pretty Ugly, Midnite Ride 1 a 2), tak se svojí partou Betty Ford Boys (Brenk, Suff Daddy, Dexter). Produkuje ale i  pro velká AU / DE jména jako Casper, Haftbefehl, Morlockk Dilemma, Olexesh. No a v nepolední řadě má taky třeba desku s MC Eiht.

A jelikož je únor, tak oslavíme Jay Deeho. Kdo zná cream.cz, tak ví, že roky jsem tu jeli pravidelný tribute. Někdy to sice už okolí a okolnosti znechucují, ale ne, tohle jméno si prostě musíme připomenout. A několik důvodů můžeš vidět v přiloženém videu.

Sobota 15.2

MōōVEMENT Plzeň

Brenk Sinatra (AUT)

DJ Pufaz

DJ PecaOne

Událost na FB

Reklamy
Share