cream.cz doporučuje: Bowls – Another Token Jazz Hour (mix of jazz records sampled by Jay Dee)

cream.cz doporučuje: Bowls – Another Token Jazz Hour (mix of jazz records sampled by Jay Dee)

Jedním slovem nádhera. A jako jasně, pro někoho nuda a proč se zas věnovat jménu Jay Dee aka J Dilla. No protože ta jeho stopa je tak obrovská, že je důležité udržovat odkaz.

Mohl bych teď k tomu naspat milion slov, ale řeknu jen jedno. Kdo jednou objeví vinyl a tu vášeň pro něj, tak zažívá nádherné pocity. A budu rád za každého mladšího, kdo tuhle vášeň objeví.

Mix dodal běloch Bowls z Nashville a prvně si vše převedl z desek a pak udělal mix, kdy nejsou jen ty “provařený” samply, ale tady uslyšíš něco pro fajnšmekry, co znají jeho tvorbu do podrobna. A btw. zazní tam i Miroslav Vitouš.

PODPOŘTE HO NA BANDCAMPU!!!

info:

Recorded nearly 7 years after the first volume, Another Token Jazz Hour is my second 60-minute mix of jazz records sampled by Jay Dee AKA J Dilla. All tracks were ripped from 100% original vinyl pressings, except for the 2 songs that were only issued on CD/cassette. As for the music itself, this journey dives a bit deeper than its predecessor. 70+ samples referencing everything from the classics to the largely-unknown. At its core, though, it’s just like the first one – an earnest tribute to his ear and passion for music, his timeless contributions, and his legacy as the greatest beatmaker ever. Enjoy, please share it, and thank you for listening!

A tady ten jeho první mix.

Reklamy
Share