cream.cz doporučuje: SNDTRAK – And Then There Was Light

cream.cz doporučuje: SNDTRAK – And Then There Was Light

Na první tracky z této desky jsem tu už upozorňoval. Tento beatmaker z Oaklandu, který např. vyhrál Nautilus Beat Battle, má venku skvělou desku And Then There Was Light.

Kdo jede beats a sledujete to globálně, tak asi někdy narazil na jméno Gino Sorcinelli, který stojí za platformou Micro-Chop. Často dělá beat battles a právě SNDTRAK tam vždy zaujal. Probíhá to skrze twitter formou nahraného videa viz třeba.

A právě flipnutí nějaké věci, ale tak, že tomu dáte něco nového, je kostrou týhle desky. Jeho práce se samplama je fresh. Stačí si třeba projít hashtag #SampleFlipChallenge  vs jeho verzi a tem rozdíl oproti ostatním tam jasně slyšíte.

K tomu přidejte super bicí a basu, co zní jako basa.  Zároveň na desce najdete různé polohy. Úvodní Andmercy je slow jam, který můžete jet hodinu do kola. Nightwing je atmosféra sama o sobě. Twilight je naléhavý flip The Twilight Zone. Ryders je kejvačka jak hovado. A takto lze pokračovat dále.

A jak už jsem zmínil na začátku, tak SNDTRAK vyhrál Nautilus Beat Battle, který hodnotil 9th Wonder. A je to pár dní, co devítka oznámila, že SNDTRAK rozšiřuje jeho produkční tým The Soul Council (9th Wonder, Khrysis, Nottz etc.)

Deska vyšla skrze Street Corner Music a House Shoes opět ukázal, že umí vybrat v tom moři beatmakers někoho, kdo má opravdu co nabídnout. Takže tady přesně sedí popisek:

„sndtrak is fantastic. Crazy range. 18 beats. Debut LP. Slaps, flips and everything between. Listen and learn. Another SCM sureshot.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený sndtrak. (@sndtrak)

Reklamy
Share