cream.cz doporučuje: SNDTRAK – Flips V1: Triple Lindy (Street Corner Music, 2022)

cream.cz doporučuje: SNDTRAK – Flips V1: Triple Lindy (Street Corner Music, 2022)

Flipnu to jak SNDTRAK. Tento beatmaker z Oaklandu, kterej díky výhře v beat battlu od 9th Wonder už zakotvil v jeho produkční stáji, vydal různý flips, který jste u něj mohli vidět na jeho IG.

Tohle není lehká disciplína. Kickflip taky nevrátíš na první pokus. Je pro to potřeba vášeň, píle a odhodlání. A samo neni nic horšího, než vydat flips, který máš tendenci po pár vteřinách vypnout a kor když si vezmeš profláklý věci.

Ty si vzal právě do parády i SNDTRAK. To máte Let’s Dance od David Bowie, Another One Bites The Dust od Queen, Super Freak od Rick James, Knee Deep od Funkadelic, Nautilus od Bob James, Knight Rider, Summer Breeze od The Isley Brothers, Rock With You od Michael Jackson, Watching You od Slave, Escape od Rupert Holmes a další.

A stejně, jako nám SNDTRAK ukázal na jeho první (dle mě nejlepší deska roku 2021) desce, svůj talent, tak ho ukazuje i tady. Je to raw, je to místama crunchy, ale u většiny jeho věcí máte chuť nahodit ten stank face.

Nenudí, neseká ty samply tak že víte, kdy přesně budete vědět, jak se ta skladba bude vyvíjet. A hlavně tady vzal ty provařeniny a flipnul tak, že to má ten švunk. Očekávám, že kdyby se o něco podobného pokusily i jiný, tak to bude tak, že melodie, dáme pod to bicí a nakonec vyhrávka a nuda.

Ono totiž najít si v tom tracky daný zvuky a z těch to stavět tomu dává úplně jinej level, než jen tupě vzít štrůdl a dodělat. A přesně tohle z tohodle releasu dělá něco, co by měl slyšet každej.

Desku, stejně jako tu první, vydal House Shoes na Street Corner Music. Je pouze Bandcamp only a 300 ks vinylů. Hodně horký hovno.

 

cream.cz doporučuje: SNDTRAK – And Then There Was Light

 

Reklamy
Share