Rozhovor: Fresh Daily o albu The Quiet Life 2,platformě Beat Haus, Soulection, NFT, Oaklandu (VIDEO)

Rozhovor: Fresh Daily o albu The Quiet Life 2,platformě Beat Haus, Soulection, NFT, Oaklandu (VIDEO)

Během poslední návštěvy Bay Area jsem měl tu možnost poznat člověka jménem Fresh Daily.

Ten má venku desku The Quiet Life 2, kde má hosty jako Quelle Chris, Ivan Ave, Blu a produkce od lidí jako Suff Daddy, Tuamie, Chris Keys, Lakim a další.

Celé to začalo tak, že v jednom record storu v Oaklandu vidim leták na akci, kde hraje Mr.Dibiase, Ewonee, Braiorchestra a Waahiid. Má se konat ten den, ale web hlásí vyprodáno. Pak mám sraz s mojí oaklandskou spojkou Pas Doo. Ptám se na tu akci, on že mě tam dostane, protože se zná s týpkem, co to pořádá. Pak ale oba usoudíme, že v týhle době neni nutné se hnát do klubů.

Druhej den je tohle zastavení v Sacramentu a report z té akce už jsem sepsal tady. Tam se seznamuju s člověkem, co za tim stojí. A tím je právě Fresh Daily. Pas Doo mi řekl, že to je i MC. Do té doby jsem o něm neslyšel. Respektive znal jsem Beat Haus Radio na soundcloudu, ale jeho ne.

Ta deska mě potěšila. Výborné produkce, hlas, co vás nesere a texty, které vás taky neserou. To píšu proto, že když si např. singl z nový desky Roberta Glaspera a Killer Mike začne:

You need a nigga roll like me
Military mind stated and I keep a gun and a degree

tak už to nechci poslouchat dál. Jo to na dlouhou debatu, ale o tom až jindy.

Fresh Daily je i z jedním z tvůrců platformy Beat Haus, což jsou akce a rádio.  Dle přiložených videí vidíte, že to vypadá sakra dobře. A právě téma jako jeho nová deska a Beat Haus jsou hlavními tématy rozhovoru. A jen dodám, že když jsem se s nim na rozhovor potkal, tak v čekání na večeři jsem byli oba schopní naladit stejnou notu – dělám akce, rádio atd. a občas je to palici. Tz. všude to je stejné.

Reklamy
Share