Fresh Selects a jejich další super deska: Reginald Remixes – Prototype Remixes (Stro Elliot, Foisey, pAS dOO etc.)

Fresh Selects a jejich další super deska: Reginald Remixes – Prototype Remixes (Stro Elliot, Foisey, pAS dOO etc.)

Víte, kdo vydal první album od SIR? Kdo taky dělal s Waajeedem Bling47? Kdo měl jeden z nejlepších blogů? Tím člověkem je Kenny Fresh z Portlandu, který stojí za věcí jménem Fresh Selects. Tento původně blog, ze kterého jsem nespočetně čerpal byl v jeden čas číslo jedna pro všechny soulful hlavy.

Vše začalo v roce 2005, kdy dostal nabídku od Waajeeda se podílet na jeho labelu Bling47 (kde např. vyšlo Jay Dee – The Official Jay Dee Instrumental Series Vol. 1: Unreleased nebo Jay Dee – Vintage: Unreleased Instrumentals).

V roce 2008 založil blog Fresh Seelects a jak už jsem psal, patřil mezi nejlepší hledače a šiřitele soulful music. Pak to přetransformoval na label, kde první ofiko release byl v roce 2013 a to konkrétně výborná desku Mndsgn  – breatharian. Krom toho tam vyšla první deska od SIR – Seven Sundays. Ten následně přešel pod Top Dawg Entertainment ( Kendrick Lamar, Schoolboy Q, Ab-Soul , Jay Rock etc.).

Poslední deska, která od nich vyšla jsou remixy na tam též vydanou desku Reginald Chapman – Prototype, což je deska, kde prim hraje trombón a rozhodně stojí za poslech.

Nyní se tahle deska dočkala remixů a to od lidí jako král Stro Elliot, Foisey, moje Oaklandská  spojka  pAS dOO a další.

Další ukázka toho, že dobré věci si své lidi najdou i bez měřítek jako jsou views, followers a další. Hudba je základ a Fresh Selects je label. co se rozhodně vyplatí sledovat.

Reklamy
Share