Jurassic 5 se těší na váš ‚Feedback‘

Jurassic 5, nyní opět pětičlenná parta z Kalifornie, připravila na 25. červenec nové album "Feedback" opět u společnosti Interscope. Patnáctitrackové LP disponuje poměrně rozmanitým zvukem – od "jurské" klasiky "Red Hot", která na vinylu vyšla téměř před rokem, přes několik skladeb zřetelně čerpajících ze 70. let, modernější záležitosti typu "Brown Girl" až po kolaboraci s Dave Matthews Band v prvním (a poměrně nakažlivém) singlu "Work it out", jehož videoklip si u nás můžete stáhnout v sekci multimédia. Nechybí ani závěrečná instrumentální skladba, kde tentokrát hlavní roli místo bubnů hraje kytara.

Skupině, jejíž tvorba nikdy nepostrádala optimismus, uvolnění a melodičnost, na jejich novince produkčně vypomohli Scott Storch, Salaam Remi, Exile a Bean One, nicméně většinu podkladů si pro sebe nechává jejich DJ Nu-Mark.

Až do poloviny září jsou Jurassic 5 zaneprázdněni na propagačním turné, jehož zastávky bohužel nepřekračují hranice USA. Poté se na pár dní přesunou do Velké Británie. Živá show téhle pětky je prý velký zážitek, doufejme proto v jejich pozdější návštěvu ČR nebo alespoň některé z okolních zemí.

Ukázky z nové desky kontrolujte v tracklistu.

Jurassic 5 – Feedback:
01 Back 4 U
02 Radio
03 Brown Girl (Suga Plum) (feat. Brick & Lace)
04 Gotta Understand
05 In The House
06 Baby Please
07 Work It Out (feat. Dave Matthews Band)
08 Where We At (feat. Mos Def)
09 Get It Together
10 Future Sound
11 J Resume
12 Red Hot
13 Turn It Out
14 End Up Like This
15 Canto De Ossanha

Reklamy
Share

Napsat komentář