Monica hlásí návrat v září

Atlantská zpěvačka Monica s novými alby nikdy moc nespěchala, takže není divu, že od jejího posledního kousku "After the Storm" uběhly už tři roky. Tuto dobu strávila spíše v ústranní a převážně se věnovala rodině, tím pádem se ukázala jen na dvou soundtracích a také ve filmu "ATL" po boku T.I. nebo Big Boie. Krátcé poté, co do rádií ve Státech udeřil její nový singl, jehož videoklip začnou hudební stanice vysílat během pár týdnů, ohlásila na 19. září návrat s novým albem "The Makings of Me", o němž stručně prohlásila: "Tohle album je můj hudební deníček. Mluvím tam hodně o všemožných zkušenostech a dobrých i špatných stránkách svého života."

První singl "Everytime tha Beat Drops" s hostujícími snappery Dem Franchize Boyz produkoval Jermaine Dupri, což lze kromě klasického "So So Def" pokřiku vyvodit i z celkového zvuku, který nápadně připomíná Dupriho beat pro "Grillz". Mnohem typičtější je pro Monicu druhá vypuštěná skladba "A Dozen Roses" s podkladem od Missy Elliott, která zde vysamplovala Gladyse Knighta a jeho "The Makings of You" (originál hraje na začátku). Neoficiální informace ještě hovoří o spolupráci s jejím objevitelem Dallasem Austinem, dále Dre & Vidal, The Underdogs, Twistou, Mannie Freshem a Young Jeezym.

Monica zahájila svou kariéru v roce 1994 singlem "Don’t Take it Personal" a její debut dosáhl v prodejnosti na trojitou platinu. Největší úspěch jí ale přinesla singlovka "The Boy is Mine" s Brandy ze stejnojmenného alba, která vydržela celých 13 týdnů v Billboard Hot 100 hitparádě. Ze zatím poslední desky, jíž se ve Státech prodalo přes milion kusů, nejvíce bodoval singl "So Gone".

Reklamy
Share

Napsat komentář